Úspěšný Open House 2024 v Domě tanečního umění přilákal stovky návštěvníků

20.05.2024

Praha, 20. května 2024 – Dům tanečního umění v Praze otevřel své dveře široké veřejnosti během celorepublikové události otevírání staveb - Open House 2024, která se konala 18. a 19. května 2024. Událost, zaměřená na propagaci tanečního umění a přiblížení jeho světa veřejnosti, přilákala cca 1500 návštěvníků z řad milovníků architektury i tance.

Komentované prohlídky

Profesionální tanečníci a pedagogové provázeli návštěvníky zákulisím a sály Domu tanečního umění, kde představili historii budovy i její současnou roli v taneční komunitě.

Velký zájem a pozitivní ohlasy

"Byli jsme nadšeni zájmem a pozitivními ohlasy, které jsme obdrželi od návštěvníků. Open House v Domě tanečního umění byl skvělou příležitostí, jak přiblížit tanec širší veřejnosti a ukázat, co všechno naše instituce nabízí," uvedl manažer Domu tanečního umění, Ing. Antonín Schneider. "Doufáme, že jsme inspirovali nové generace tanečníků a že se z této akce stane každoroční tradice."

Poděkování a další plány

Dům tanečního umění děkuje všem návštěvníkům, dobrovolníkům a partnerům za jejich podporu a účast. Zveme širokou veřejnost na naše další plánované akce, které umožní každému prozkoumat svět tance a umění.