Aktuality

O umělecké činnosti našich souborů Baletu Praha Junior a Baby Baletu Praha se můžete informovat zde

Přihlaste do soutěže svou choreografii a staňte se finalistou 14. ročníku přehlídky Taneční učitelé roku 2023!

Taneční centrum Praha - konzervatoř z.ú. vyhlašuje podle § 60 školského zákona přijímacího řízení pro 8 leté studium (ŠVP konzervatoř - gymnázium).

Na začátku ledna nás navštívila naše absolventka Veronika Coufalová a předala studentům a účastníkům workshopu své zkušenosti, které nabrala nejen během svého studia v London Contemporary Dance School, ale také během své taneční a pedagogické kariéry.

Konzervatoř tradičně každoročně připravuje komponovaný pořad s pastorální tématikou, plný typických vánočních symbolů a hudby: Vánoční taneční scéna 2022. Představení se účastní studenti všech věkových kategorií, včetně našeho přípravného oddělení Terpsichoré, Baby Baletu Praha a Baletu Praha Junior a Pražského komorního baletu.

Vážení hosté, milí přátelé „sousedé“ a rezidenti pivovaru Braník,
srdečně Vás zveme na předvánoční setkání Branické Vánoce ve čtvrtek 15. prosince od 16:00 v Domě tanečního umění.

Attila Egerházi, maďarský pedagog a choreograf, nás po covidové pauze opět navštívil a vedl lekci pro studenty 6., 7. a 8. ročníku. Velmi děkujeme a těšíme se na brzkou spolupráci!

Elixír

25.11.2022

Čtyři díla významných českých a zahraničních choreografů, a jeden taneční příběh s detektivní zápletkou.

Tento týden nás navštívili dva hostující pedagogové - Lidia Wos (Švédsko) a Jiří Voborský (USA). Děkujeme za inspirativní lekce, nový pohled na některé technické záludnosti a už se velmi těšíme na jejich další návštěvu!

Festivalová sobota na brněnském výstavišti. Děkujeme za skvělou komunitu tanečníků, výbornou organizaci, za inspirativní workshopy a těšíme se na další ročník!

Letošní Podzimní camp jsme prožili v nádherně zrekonstruovaném klášteře Broumov. Jako každý rok jsme v září vyrazili mimo Prahu, mimo budovu školy a společně prožili dva týdny na cyklo soustředění. program jsme měli velmi nabitý. Vedle čtyř představení, které jsme odehráli v Broumově a v Náchodě, jsme jezdili na cyklo výlety, chodili plavat, měli...